پالت چوبی دست دوم و کمک به محیط زیست

پالت چوبی دست دوم و کمک به محیط زیست 

پالت چوبی دست دوم و کمک به محیط زیست

پالت چوبی دست دوم و کمک به محیط زیست : استفاده از پالت چوبی دست دوم می تواند هم به کسب و کار شما و هم به محیط زیست به عنوان یک تجارت سبز کمک کند. به جز صرفه جویی در هزینه، استفاده از پالت های دست دوم مزایای بسیاری  دارد.  آنها دقیقاً همان کار پالت های چوبی نو را انجام می دهند و به همان اندازه قوی و قابل اعتماد هستند.

ارتباط با شرکت راد صنعت نوین : ۰۹۱۲۲۶۱۰۶۰۴

پالت چوبی دست دوم و کمک به محیط زیست 

پالت چوبی دست دوم

در اینجا به شما می گوییم که چرا شما در کسب و کارتان باید از پالت های چوبی دست دوم استفاده نمایید. ما در شرکت راد صنعت نوین تمام پالت های استفاده شده را تهیه می کنیم، آن‌ها را غربال گری می‌ نماییم، هر تخته آسیب ‌دیده یا شکسته را دور می‌اندازیم و قسمت های سالم را با میخ‌های محکم دوباره می‌سازیم. این کار باعث می شود که پالت های دست دوم مجموعه ی ما بسیار قوی و قابل اعتماد باشد. برای دریافت لیست قیمت پالت چوبی دست دوم میتوانید با شماره های این مجموعه در تماس باشید.

کاهش دفن زباله

استفاده از پالت چوبی دست دوم به کاهش دفن زباله ها بسیار کمک می کند. معمولا پالت‌هایی که دچار شکستگی یا آسیب دیدن هستند ، بلا استفاده می مانند. در صورتی که با انجام فرایندهایی بر روی آنها میتوان آنها را مجددا مورد استفاده قرار داد.

ارتباط با شرکت راد صنعت نوین : ۰۹۱۲۲۶۱۰۶۰۴

پالت چوبی دست دوم

کاهش قطع بی رویه ی درختان

درختان یک منبع طبیعی فوق ‌العاده ارزشمند در سراسر دنیا هستند و دائماً در معرض تهدید هستند. وقتی پالت های چوبی بلا استفاده شوند و تعمیر نشوند ، به ناچار سازندگان این محصول باید اقدام به خرید چوب نمایند. همین امر موجب قطع بی رویه ی درختان و نابودی جنگل ها می شود. این در حالی است که به راحتی میتوان آنها را به عنوان پالت چوبی دست دوم مورد استفاده قرار داد.

ردپای گاز کربن را در کسب و کار خود کاهش دهید

انرژی زیادی صرف تولید و ارسال پالت های چوبی در سراسر جهان می شود. از طریق حمل و نقل هوایی یا حمل و نقل از طریق دریا و حتی زمینی به راحتی می توان فهمید که انتقال پالت چقدر در انتشار گازهای گلخانه ای نقش دارد. به جای دور انداختن پالت های چوبی ، آنها را نوسازی کنید و به عنوان پالت دست دوم استفاده کنید.

استفاده از پالت دست دوم اتکای کمتری به پالت پلاستیکی دارد

هرچه پالت های چوبی بیشتری مورد استفاده قرار گیرد، کمتر به پلاستیک برای تولید پالت نیاز داریم . پالت های پلاستیکی آسیب های فراوانی را به محیط زیست می زنند. زیرا قابل تعمیر نیستند و بازیافت آنها حجم بسیار زیادی آلودگی وارد محیط زیست می کند.

علاوه بر موارد بالا ، استفاده از پالت های چوبی دست دوم مزایای فراوان دیگری نیز دارد.

 پالت چوبی دست دوم و کمک به محیط زیست و کاهش هزینه ها

استفاده از پالت های چوبی دست دوم در هزینه های شما صرفه جویی می کند و از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند. پالت چوبی دست دوم قیمتی حدود نصف پالت چوبی نو دارد و همین باعث می شود تا شما در کسب و کارتان نهایت سود اقتصادی را داشته باشید.

ارتباط با شرکت راد صنعت نوین : ۰۹۱۲۲۶۱۰۶۰۴

پالت چوبی دست دوم و کمک به محیط زیست 

طراحی به دلخواه و سفارش مشتری

پالت های چوبی دست دوم قبل ازاینکه ساخته شوند ، بازیافت می شوند. یعنی پالت های چوبی نو که دچار آسیب هایی مانند شکستگی یا ترک خوردگی هستند ، بازیافت شده و تبدیل به پالت چوبی دست دوم می شوند. این کار دست سازنده را برای طراحی در ابعاد و اشکال دلخواه مشتریان باز می گذارد.

 پالت چوبی دست دوم و کمک به محیط زیست

علاوه بر کاهش قطع بی رویه ی درختان و کاهش انتشار گاز کربن ، استفاده از پالت چوبی دست دوم به دلیل اینکه از قطع درختان جلوگیری می کند ، می تواند به افزایش اکسیژن و هوای سالم برای انسان ها نیز سودمند باشد. امروزه آلودگی هوا بر اثر صنایع بزرگ تا مرز هشدار پیش رفته است و از آنجایی که پالت ها بسیار پرکاربرد هستند ، میتوان با خرید پالت چوبی دست دوم به سلامت و کیفیت هوا کمک ویژه ای کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سفارش سریع پالت

Open chat
سلام به بزرگترین انبار پالت چوبی خوش آمدید
چگونه می تونم کمکتون کنم؟