پالت چوبی یورو

پالت چوبی یورو محصولی مناسب جهت صادرات کالا به می باشد، که یکی از بهترین پالت چوبی در ایران می باشد. به عنوان مثال تمام مواد غذایی که از اروپا وارد ایران می شود ، پالت چوبی یورو همانطور که از نامش مشخص است در اروپا تولید و همراه مواد آرایشی بهداشتی و مواد غذایی وارد ایران می شود و پالت چوبی وارداتی از خارج کشور بلکه به همراه کالاهای ضروری به منظور بسته بندی به همراه پالت چوبی وارد کشور می شود. که بسته به خرید بازرگانان کشورهای مختلف جهان وارد ایران می شود. پالت چوبی وارداتی بسته به کشور سازنده دارای ویژگی های خاص و جنس چوب خاص می باشند.

قیمت پالت چوبی یورو

قیمت پالت چوبی یورو بر اساس معیار های مختلفی مانند و بودن یا دسته دوم بودن پالت، مواد استفاده شده اولیه در ساخت پالت چوبی یورو، کیفیت تولید و … قیمت گذاری می شود.

مشخصات پالت چوبی یورو 

پالت چوبی یورو از لحاظ کیفیت تولید و مقاومت از بهترین پالت های چوبی محسوب میگردد، این پالت ها بیشتر توسط کسانیکه در زمینه صادرات محصول فعالیت دارند مورد استفاده قرار می گیرد. وزن پالت چوبی یورو بین 25 الی 35 کیلوگرم می باشد و با توجه به یکبار مصرف بودن یا نبودن آن توانایی تحمل وزن از 600 کیلوگرم تا 2 تن را دارا می باشد.

در پالت چوبی یورو، فاصله بین کفپوش بالا و کفپوش زیرین توسط تخته چوبهایی به همدیگر متصل میگردد که به این تخته چوبها چکر گفته می شود و در 3 ردیف بین کفپوشها باعث مقاومت بیشتر و همچنین قابلیت حمل و جابجایی توسط لیفتراک را فراهم میکند.

قیمت، فروش و خرید پالت چوبی یورو
قیمت، فروش و خرید پالت چوبی یورو

مشخصات ظاهری پالت چوبی یورو:

  • ابعاد: ۱۲۰*۸۰
  • وزن: ۲۵ کیلوگرم
  • تحمل بار ثابت: ۴ تن
  • تحمل بار متحرک: ۲ تن

کاربرد پالت چوبی یورو

پالت چوبی یورو به طور معمول حدود 25 کیلوگرم وزن دارد که تخته های بکار رفته در این پالت بین 2 الی 2/5 سانتی متر ضخامت دارند که 5 تخته با طول 120 سانتی متری در آن به کار گرفته شده است،

ابعاد پایه های بکار گرفته شده درپالت چوبی یورو  14*10*8 سانتی متر می باشد که قابلیت جابجایی بار از چهار طرف به وسیله لیفتراک و جک پالت را دارا می‌باشد 

تحمل بار پالت چوبی یورو تا 1000 کیلوگرم است. پالت یورو تمام استاندارد های اروپایی را پشتیبانی می کند. این پالت واراداتی میباشد که همراه با کالاهای لوکس به کشور وارد میشود.

باید بدانید که با وجود دست دوم بودن این پالت دارای محبوبیت بالایی می باشد که علت محبوبیت شدید پالت چوبی یورو را میتوان کیفیت بی نظیر و تحمل ظرفیت بسیار بالا دانست.

پالت چوبی یورو در صنعت جهانی در حال استفاده میباشد. صنایعی همچون خوراکی و صادرات کالاهای لوکس و لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده کننده پالت یورو می باشند، زیرا با استفاده از پالت یورو برای حمل و نقل کالا کمترین میزان آسیب به کالا وارد می شود.

محصولات مرتبط پالت چوبی

قیمت، فروش و خرید پالت چوبی یورو

پالت چوبی یورو

ابعاد: 120*80

وزن: 25 کیلوگرم

تحمل بار ثابت: 4 تن

تحمل بار متحرک: 2 تن

پالت چوبی مارون

پالت چوبی 130*110 (مارون)

ابعاد: 130*110

وزن: 25 کیلوگرم

تحمل بار ثابت: 4 تن

تحمل بار متحرک: 2 تن

پالت کاشی و سرامیک

پالت چوبی کاشی سرامیک

ابعاد:120*100

وزن: 20 کیلوگرم

تحمل بار ثابت: 2.5 تن

تحمل بار متحرک: 1.5 تن

تاریخچه ساخت پالت چوبی

پالت چوبی کارتن

ابعاد: 120*80

وزن: 20 کیلوگرم

تحمل بار ثابت: 2 تن

تحمل بار متحرک: 1 تن

ایمنی کار با پالت چوبی چگونه است؟

پالت چوبی صادراتی

ابعاد: 110*110

وزن: 20 کیلوگرم

تحمل بار ثابت: 2.5 تن

تحمل بار متحرک: 1.5 تن

معرفی انواع پالت چوبی

پالت چوبی پتروشیمی

ابعاد: 110*110 و 115*115

وزن: 20 کیلوگرم

تحمل بار ثابت: 4 تن

تحمل بار متحرک: 2 تن

از کجا پالت چوبی بخریم؟

پالت چوبی شاسی دار

ابعاد: 110*130 و 110*110

وزن: 25 کیلوگرم

تحمل بار ثابت: 4 تن

تحمل بار متحرک: 2 تن

پالت چوبی روسی

پالت چوبی روسی

ابعاد: 110*120 

وزن: ... کیلوگرم

تحمل بار ثابت: .... تن

تحمل بار متحرک: ... تن

سفارش سریع پالت

Open chat
سلام به بزرگترین انبار پالت چوبی خوش آمدید
چگونه می تونم کمکتون کنم؟