خرید و فروش پالت چوبی در تهران

خرید و فروش پالت چوبی در تهران، پالت های چوبی بسیار متنوع هستند. جنس چوبی که در ساخت آنها به کار می رود و کیفیت چوب ، ابعاد و اندازه ی پالت ها در تعیین قیمت آنها بسیار تاثیر گذار است. بطور کلی قیمت پالت چوبی به نسبت پالت های دیگر بسیار مقرون به صرفه می باشد. شرکت راد صنعت نوین ارائه دهنده ی انواع پالت های چوبی نو و دست دوم در ابعاد مختلف و با کیفیت بالا ، با نازل ترین قیمت ها آماده ی ارائه خدمات خرید و فروش پالت چوبی در تهران و سراسر ایران برای شما مشتریان عزیز می باشد. برای اطلاع از قیمت پالت چوبی در تهران و ثبت سفارش خود ، با کارشناسان شرکت راد صنعت نوین تماس حاصل نمایید تا سفارشات شما در اسرع وقت برایتان ارسال شود.

قیمت پالت چوبی در تهران  :  ۰۹۱۲۲۶۱۰۶۰۴

خرید و فروش پالت چوبی در تهران

خرید پالت چوبی دست دوم در تهران

پالت های چوبی به دو دسته ی نو و دست دوم تقسیم می شوند. به هنگام خرید پالت چوبی دست دوم در تهران، حتما به سالم بودن آن توجه نمایید که دچار شکستگی و ترک خوردگی نباشد. برای خرید پالت چوبی دست دوم در تهران می توانید از طریق شرکت راد صنعت نوین اقدام به خرید نمایید. در شرکت راد صنعت نوین پالت های چوبی دست دوم تعمیر شده و در حد نو می باشند. این پالت های چوبی دست دوم بسیار مقرون به صرفه و با قیمت پایین می باشند. همچنین این کالاهای دست دوم کاملا کارشناسی شده هستند و هیچ عیبی ندارند. شرکت راد صنعت نوین ارائه دهنده ی انواع پالت های چوبی نو و دست دوم در تهران می باشد و به سراسر کشور نیز ارسال دارد.

ارتباط با شرکت راد صنعت نوین : ۰۹۱۲۲۶۱۰۶۰۴

قیمت پالت چوبی در تهران

مزایای پالت چوبی نسبت به پالت پلاستیکی

پالت چوبی نسبت به پالت پلاستیکی ارزان تر بوده و قیمت آن حدود یک سوم پالت پلاستیکی می باشد. ظرفیت حمل بار در پالت های چوبی بسیار بیشتر از پالت های پلاستیکی است و تا وزن 1000 کیلوگرم را به آسانی تحمل می کند. همچنین پالت های چوبی را می توان با کمترین هزینه تعمیر کرد و این کالا قابل بازیافت می باشد و به محیط زیست آسیبی نمی زند اما پالت پلاستیکی از نفت تهیه شده و قابل تعمیر نیست و بعد از آسیب آن را ذوب می کنند که به محیط زیست آسیب بسیار زیادی می زند. پالت چوبی از اصطکاک بیشتری برخوردار است و لیز نمی خورد اما پالت پلاستیکی کمی لغزنده است.

مزیت پالت‌ها در بسته بندی و حمل و نقل

اکثر تجارت های امروزی برای صادرات و فرستادن کالا های خود به دیگر نقاط ، از بسته بندی کالاها و حمل و نقل آنها استفاده می کنند. برای بازرگانان امروزی بسیار مهم است که کالاهای ارسالی شان سلامت و بدون هیچ گونه آسیبی به دست مشتریان برسد. هنگام بسته بندی کالاها باید آنها را درون جعبه هایی چوبی برای حفاظت کامل قرار داد که برای این کار می توان از پالت های چوبی استفاده کرد. پالت های چوبی مانند یک عایق و ضربه گیر از کالاها در برابر هرگونه آسیب و فشار محافظت می کنند. همچنین پالت های چوبی از استحکام و دوام بالایی برخوردارند و اصطکاک بالایی دارند و همین موضوع سبب رونق بازار پالت های چوبی و استفاده ی گسترده از آنها در بسته بندی و حمل و نقل شده است.

چوب مناسب ساخت پالت چوبی چیست؟

چوب های زیادی هستند که میتوان از آنها برای ساخت پالت چوبی استفاده کرد. در ایران بیشتر از چوب روسی برای ساخت پالت چوبی استفاده می شود. زیرا دوام و استحکام بالایی دارد و مقرون به صرفه نیز می باشد. اما علاوه بر چوب روسی ، در ساخت پالت های چوبی می توان از چوب درخت افرا ، راش و ممرز نیز استفاده کرد.

سفارش سریع پالت

Open chat
سلام به بزرگترین انبار پالت چوبی خوش آمدید
چگونه می تونم کمکتون کنم؟